Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

Vánoční cena Strakonic13.12.2012

Jako každý rok se uskuteční jedinečné plavecké závody - Vánoční cena, kde si mohou poměřit své síly nejen jednotlivci, ale i celé rodiny. V programu Vánoční ceny je totiž štafetový závod na 3x25m plave celá rodina, kde musí startovat alespoň dvě generace z jedné rodiny. Doufáme tedy, že rodiče a prarodiče přijdou nejen kouknout na své ratolesti, ale podpoří je i ve vodě!!! nezapomeňte na svíčky na závěrečné plavání při koledách a těšte se na další Vánoční překvapení, které zaručeně navodí poklidnou vánoční atmosféru.

V příloze posílám nominaci na Vánoční cenu, která se letos bude konat ve čtvrtek 20.12.2012 od 16,30 hod (přesný čas ještě upřesním). Všichni mladší a starší žáci a žákyně a dorci poplavou 50 kraul a 100 kraul. Tyto časy budou použity pro testování v rámci tréninkové přípravy na jarní sezonu. Před jejím zahájením se budou tyto testy opakovat. Proto je potřeba 100% účasti všech nominovaných. Pokud se někdo ze závažných zdravotních důvodů nemůže zúčastnit, nechť se omluví nejpozději do pondělí 17.12.2012 mě do emailu. Jitka Votavová (Jitka.Votavova@str.cb.ds.mfcr.cz)
Sponzoři