Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

Termínová listina

Termínová listina 2013-2014

Starší žáci
2. - 3. 11. 2013 3. termín (pauzírují TJ Tábor,SK Děčín)

5.turnaj-Pořádá:Fezko Strakonice "B"

Fezko Strakonice "B"-Stepp Praha
Fezko Strakonice "B"-Pressburg
Fezko Strakonice "B"-Fezko Strakonice "A"
Stepp Praha-Pressburg
Stepp Praha-Fezko Strakonice "A"
Pressburg-Fezko Strakonice "A"

6. turnaj-Pořádá:Slavia Hradec Králové

Kometa Brno-KVS Plzeň
Slavia Hradec Králové-Kometa Brno
Kometa Brno-SK Slavia Praha
Slavia Hradec Králové-KVS Plzeň
KVS Plzeň-SK Slavia Praha
Slavia Hradec Králové-SK Slavia Praha
23. - 24. 11. 2013 4. termín (pauzírují Kometa Brno,Slavia Hradec Králové)

7. turnaj-Pořádá:TJ Tábor

Fezko Strakonice "A"-SK Slavia Praha
Fezko Strakonice "A"-Stepp Praha
TJ Tábor-Fezko Strakonice "A"
SK Slavia Praha-Stepp Praha
TJ Tábor-SK Slavia Praha
TJ Tábor-Stepp Praha

8.turnaj-Pořádá:KVS Plzeň

Fezko Strakonice "B"-SK Děčín
KVS Plzeň-Fezko Strakonice "B"
Fezko Strakonice "B"-Pressburg
KVS Plzeň-SK Děčín
SK Děčín-Pressburg
KVS Plzeň-Pressburg

14. - 15. 12. 2013 5. termín (pauzírují Fezko Strakonice "A",KVS Plzeň)

9.turnaj-Pořádá:Stepp Praha

Slavia Hradec Králové-SK Slavia Praha
Slavia Hradec Králové-SK Děčín
Stepp Praha-Slavia Hradec Králové
SK Slavia Praha-SK Děčín
Stepp Praha-SK Slavia Praha
Stepp Praha-SK Děčín

10. turnaj-Pořádá:Pressburg

Kometa Brno-Fezko Strakonice "B"
Kometa Brno-TJ Tábor
Pressburg-Kometa Brno
Fezko Strakonice "B"-TJ Tábor
Pressburg-TJ Tábor
Pressburg-Fezko Strakonice "B"

18. - 19. 1. 2014 6.termín (všechny týmy)

11. turnaj -Pořádá ČSVP

Kometa Brno-Fezko Strakonice "A"
Fezko Strakonice "B"-SK Slavia Praha
SK Slavia Praha-SK Děčín
Stepp Praha-Pressburg
Fezko Strakonice "B"-Stepp Praha
SK Slavia Praha-Pressburg
Slavia Hradec Králové-TJ Tábor
Kometa Brno-SK Děčín
TJ Tábor-KVS Plzeň
SK Slavia Praha-KVS Plzeň
Slavia Hradec Králové-Pressburg
Fezko Strakonice "B"-KVS Plzeň
Kometa Brno-Stepp Praha
Fezko Strakonice "A"-SK Děčín
TJ Tábor-Pressburg
Fezko Strakonice "A"-SK Slavia Praha

Sponzoři