zimní soustředění na Kubově Huti- leden 201422.01.2014

V termínu od 16. do 19. ledna se malí vodní pólisté z oddílu TJ Fezko Strakonice zúčastnili již tradičního zimního soustředění na Kubově Huti.

Zlepšovat svou fyzickou kondici, zalyžovat si a poznat své kamarády trochu jinak se rozhodlo 27 sportovců ve věku 5 až 12 let.

I přes velmi nepříznivé sněhové podmínky si děti pobyt velmi užily a dokonce i lyžovaly. Úplní začátečníci se naučili základům lyžování pod vedením zkušeného instruktora a po dvoudenní perné práci sjeli  všichni kopec bez spadnutí. Starší a zkušenější děti si utužovaly fyzičku.

Přes velkou náročnost se soustředění vydařilo, trenéři se o svěřené děti perfektně postarali a všichni si to moc užili. Za dětmi přišel na besedu dlouholetý člen horské služby, který povídal o své práci a poslední noc byla zpestřena překrásným ohňostrojem a diskotékou.

Tímto bych chtěla poděkovat všem trenérům, kteří se starali o bezproblémový chod soustředění, rodičům za to, že nám své ratolesti svěřili a doufám, že se za rok opět sejdeme na Kubovce.

Andrea Králová