Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

výsledky 4.kola 1.ligy žen16.01.2013

Nový rok přinesl i změny ve složení obou týmů, kdy do týmu "B" přestoupily Karoli Kopencová, Karoli Javůrková a Kristýna Kreutzová, které společně s dalšíma juniorkama pojedou na reprezentační utkání. Naopak do týmu "A" se vrátily Bája Krásová, Gábinka Chvalová a Jana Křížová známá spíše jako malá Fišta.

Tým Jitky Votavové bohužel ještě nesehrán a zastoupen našimi nadějemi podlehl s Baníkem Sokolov v obou zápasech. Post brankářky zastávala Kristýna Vondráková a to nad očekávání všech. Její premiérové brankářské vystoupení bylo tak překvapivé, že se již začala na tento post připravovat a nejspíš bude novou brankářkou týmu "B".

Baník Sokolov - Fezko Strakonice "B"

1.utkání - 24:7 (branky: 2x Javůrková, KOpencová; 1xFügnerová,Kreutzová K., Mázová)

2.utkání - 19:1 (branky: 1x Fügnerová)

Ženy Fezka Strakonice "A" hrály v neděli v Praze Podolí se Steppem "A". V prvním zápase Stepačky deklasovali hluboko 20:6 (6:2, 5:0, 5:2, 4:2). Celý zápas tak byl naší taktovkou. Druhý zápas opět Praha zorganizovala až o 8h později. I po velice špatném začátku, který trval celou polovinu zápasu a nedařilo se nám trefit bránu ani uspořádat hru jsme vyhrály 16:7 (4:4, 3:2, 5:1, 4:0).

Fezko Strakonice "A" - Stepp Praha "B"

1. utkání - 20:6 (branky: Hlavatá Kája 8, Votavová Lucka-Tafka 7, Hlavatá Barča a Hálová Terka 2, Šornová Anetka 1)

2.utkání - 16:7 (branky: Krásová Bája 5, Hlavatá Kája a Tafka 4, Brožová Leonka 2, Hálová Terka 1)

 Sponzoři