Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

výsledky 3.kolo 1. ligy žen22.11.2012

V sobotu a neděli se odehrálo další kolo první ligy. Fezko Strakonice "B" hrálo v Praze proti Steppu "M" v neděli. Na naše benjamínky nastoupily matadorky vodního póla a v prvním zápase nás porazily 19:1. Jedinou branku střílela z pokutového hodu Bája Krásová. Trenérka týmu tento zápas nehodnotí uspokojivě: "...po celou dobu zápasu jsme nebyly aktivní v útoku, špatně jsme si přihrávaly a chyběla podpora brankářky..." Po zápase následovala nekonečná pauza celých osm hodin, upřímě řečeno pořádající klub tímto nepřekvapil. Naše hráčky se na bazén vrátily v úplně jiné formě než ráno. Sice zase prohrály - 5:16 (branky Krásová -4x, Vondráková - 1x), ale byly aktivní v útoku, zlepšily se přihrávky, proplavávaly. Zvláště je nutné vyzdvyhnout hráčky Fügnerovou, Krásovou, Chvalovou G. a Chládkovou L. Svůj první seniorský prvoligový gól si dala Kristýna Vondráková - všichni moc gratulujeme a jen tak dál!!! 

 

Fezko Strakonice "B" - Stepp Praha "M"

1.zápas - 1:19 (branky Krásová)

2.zápas - 5:16 (branky Krásová 4x, Vondráková 1x)

 

Fezko Strakonice "A" hrálo v Hradci Králové. Oba zápasy holky vyhrály a ve vodě si počínaly se značnou převahou i když výsledky jsou těsné. Zápas značně spestřili rozhodčí a stolek. Nicméně podmínky byly stejné na obou stranách.

Fezko Strakonice "A" - Slavia Hradec Králové

1.zápas - 10:8 

2. zápas - 10:7Sponzoři