Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

Turnaj Norimberg 20.7-22.7.201222.07.2012

Turnaj Norimberg 20.7-22.7.2012

Ve dnech 21. - 22. 7. 2012 se družstva mladší žáků a mladších dorostenců vodního póla FEZKA Strakonice zúčastnili turnaje v Norimberku.

 

Za účasti devíti družstev německých a dvou našich jsme si vedli velice dobře. ¨

Družstvo mladšího žactva (ročníky 1999 a ml.) v konkurenci čtyřech družstev turnaj vyhrálo a přivezlo si pohár za první místo.

Hráli: Bohutínský Jiří, Váchal Mikuláš, Pelouch Bohumil, Zelinka Filip, Samec Vojta, Votava Robert, Reiser Michal, Klečka Šimon, Král Jakub, Šimková Kateřina, Švihovcová Aneta, Mrázová Michaela, Chládková Denisa, Kreuzová Barbora, Chvalová Simona.

V soutěži ml. dorostenců (ročníky 1996 a ml.) jsme měli postavené také jedno družstvo, které zápolilo se třemi německými. Po dramatickém vývoji skončili na borci na pěkném třetím místě, kdy v závěru turnaje rozstříleli Passau.

Hráli: Míka Vojta, Kačírek Jan, Bartoš Marek, Tůma Jaroslav, Votava Robert, Bohutínský Jiří, Pelouch Bohumil, Kreuzová Kristýna, Mukenšnábl Josef, Mukenšnábl David.

Celá akce se vydařila i přes nepřízeň počasí.

Fotogalerie zde


Výsledky mladšího žactva:


FEZKO STRAKONICE  – BAYERN MNICHOV            12 : 10


FEZKO STRAKONICE – WC INGOLSTADT             12 :   5


FEZKO STRAKONICE – SW PASSAU                     21 :   8


FEZKO STRAKONICE  – 1. FCN NORIMBERK          12 :   5Výsledky mladších dorstenců:


FEZKO STRAKONICE – BAYERN MNICHOV            10 : 12


FEZKO STRAKONICE  – 1. FCN NORIMBERK            7 : 11


FEZKO STRAKONICE  – SW PASSAU                     21 :   4Sponzoři