pokračování přeboru žactva26.02.2013

AHOJ.

V PŘÍLOZE POSÍLÁM TERMÍNOVOU LISTINU. V PRVNÍ ČÁSTI SOUTĚŽÍ JSME HRÁLI O POSTUP DO FINÁLOVÝCH SKUPIN O 1. -4.MÍSTO. TAM SE PROBOJOVALA TATO DRUŽSTVA:

MLADŠÍ ŽÁCI A, STARŠÍ ŽÁCI A. DO SKUPIN O 5.-8. MÍSTA SE DOSTALA DRUŽSTVA MLADŠÍ ŽÁCI B, STARŠÍ ŽÁCI B, MLADŠÍ DOROSTENCI. ŽENY MAJÍ JINÝ HERNÍ SYSTÉM-HRAJÍ DVOJZÁPASY, PROTO JEDNOU HRAJÍ DOMA, JEDNOU VENKU SE SEJNÝM TÝMEM.

ZHRUBA OD DUBNA 2013 ZAČÍNÁ DRUHÁ ČÁST SOUTĚŽÍ. PROTO V PŘILOŽENÉ TABULCE, V PŘÍSLUŠNÉ IKONĚ JE UVEDEN JAKO PRVNÍ POŘADATEL , JAKO DRUHÝ MALÝMI PÍSMENY JAKÉ NAŠE DRUŽSTVO HRAJE.

(PŘÍKLAD: SLAVIA PRAHA – áčkoè znamená, že v Praze na Slávii hraje FEZKO A a protože je to ve sloupci ml. žáci, tak jedou ml.žáci „A“ do Prahy. Dále je ve stejné ikoně uvedeno STEP PHA – béčkoè znamená, že v Praze na Podolí hraje FEZKO B. Hrát bude vždy celá skupina a její účastníci jsou uvedeni pod tabulkou).

Tak snad tomu rozumíte, když ne, máte smůlu.

jitka