Osmý titul je doma16.06.2012

Osmý titul je doma

Podařilo se! Vodní pólisté Fezka Strakonice v sobotu 16. června porazili na Křemelce Slavii Praha 10:8 a získali osmý republikový titul v řadě.

Vítězství se ale nerodilo nijak snadno. Pražané drželi krok po celou dobu utkání a dokázali náskoky stahovat.

Domácí naopak hodně šancí zahodili, ale nakonec se prokázala větší zkušenost a titul opět zůstal ve Strakonicích.

"Nebylo to jednoduché. Dělali jsme chyby a soupeř trestal. Ale všichni jsme věřili, že titul získáme," řekl své první pocity po zápase trenér Josef Janeček.