Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

NEJMENŠÍ PÓLISTÉ ZÍSKALI POHÁR ZA 1. MÍSTO NA TURNAJI MINI V DĚČÍNĚ.23.06.2013

NEJMENŠÍ PÓLISTÉ ZÍSKALI POHÁR  ZA 1. MÍSTO NA TURNAJI MINI V DĚČÍNĚ.

V sobotu  15.6.2013 se v Děčíně uskutečnil turnaj mini žáků, ročník narození 2002 a mladší. Tohoto turnaje se zúčastnily týmy domácího Děčína, Plzně, Tábora a tým mladých nadějí FEZKA Strakonice.

Naši nejmenší si vedli výborně a přivezli si pohár za první místo. Pro některé hráče byl tento turnaj první zkušeností a jak je vidět z výsledků, ničeho se nebáli. Přestože měli potíže při cestě na turnaj a dojeli do Děčína na poslední chvíli, dokázali remizovat s Plzní i přes počáteční nízkou koncentraci hráčů, způsobenou právě pozdním příjezdem. Ostatní utkání už byla v pevně našich rukou. Ostatně to bylo vidno, jak z výsledků, tak i z vyhodnocování hráčů, kdy jsme si odvezli ocenění za nejlepšího brankáře, kterým se stal Tomáš Kouba, a nejlepší střelkyní turnaje se stala Kateřina Kadlecová. Velký dík patří též doprovodu dětí panu Miroslavu Královi a panu Marku Koubovi, kteří se výborně zhostili roli trenérů a paní Ivě Míkové, která celé turnajové klání dokumentovala.

Jména účastníků: Kouba Tomáš, Král Jakub, Kadlecová Kateřina, Kadlec Kryštof, Braťková Viktorie, Čadková Lucie, Drnková Iva, Kouba Filip, Míka Tomáš, Remišová Natálie, Kreuzová Veronika, Wiesser Daniel.

Fotogalerie 

Výsledky:

FEZKO STRAKONICE – KVS PLZEŇ                    6:6

Góly stříleli: Král Jakub, Kouba Filip, Míka Tomáš 2

 

SK DĚČÍN – FEZKO STRAKONICE                        5:18

Góly stříleli:, Kouba Tomáš, Kouba Filip 5, Kadlec Kryštof 4, Král Jakub, Míka Tomáš 2,

 

FEZKO STRAKONICE – TJ TÁBOR                       36:1

Góly stříleli: Král Jakub, Kouba Tomáš, Míka Tomáš 10, Kouba Filip 5, Kadlec Kryštof 1.

Pořadí:           1. FEZKO STRAKONICE

                        2. KVS PLZEŇ

                        3. SK DĚČÍN

                        4. TJ TÁBORSponzoři