DĚČÍN – 1. TURNAJ MINIŽACTVA17.09.2012

DĚČÍN – 1. TURNAJ MINIŽACTVA

Dne 15.9.2012 se v Děčíně uskutečnil 1. turnaj minižactva, ročník narození 2001 a mladší.

Účastnili družstva  SK Děčín, Slávia Hradec Králové, TJ Tábor, TJ FEZKO Strakonice.

Hrálo ve venkovním bazénu za poměrně nepříznivého počasí, sluníčko prakticky vykouklo, aby ohřálo svaly našim borcům. Hráči museli být celou dobu i po dobu střídání ve vodě /střídačka ve vodě v zámezí/, protože voda byla o trochu teplejší než vzduch. I přes tyto drsné podmínky vybojovali naši borci druhé místo a přivezli do Strakonic pohár. Bojovali a vyplatilo se. Trenérům panu Lindaurovi a panu Chodlovi nervy vydržely, zejména v zápase s Děčínem, kdy konečné skóre bylo těsné. Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Pikolon se 16 vstřelenými góly a přivezl domů také krásný pohár. Patriku, velká gratulace. Velký podíl na umístění měli i ostatní hráči – Kouba Filip – 9 gólů, Filip Zelinka  - 7 gólů, Míka Tomáš – 2 góly, Vondrášek Richard – 1 gól, Klečka Šimon – 1 gól. Dále hráli Fügner Kryštof, Lašák Štěpán, Kadlec Kryštof, Vaněček Daniel, Hniličková Kristýna, Kouba Tomáš v bráně.

Tímto všem hráčům gratuluji.

Jitka V.

Pořadí: