Asten Johnson - vodní pólo Strakonice

Oddíl vodního póla TJ Fezko Strakonice má více jak 200 členů. Někteří hrají soutěže, někteří se starají o bezproblémový chod, jiní trénují a ostatní se pravidelně ukazují buď jako fanoušci nebo aktivní sportovci při různých turnajích.

Členské příspěvky do TJ FEZKO – oddíl vodního pola18.04.2015

Vážení,

 

blíží se dokončení  areálu Na Sádkách a tedy i doba, kdy budeme moci začít tento areál využívat v plném rozsahu. V souvislosti s tím bylo nutné upravit systém členství v TJ, výše a způsobu placení členských příspěvků do TJ a jednotlivých oddílů TJ.

 

Využívání areálů v majetku TJ bude možné celoročně v době, kdy nejsou tato sportoviště využívána pro pravidelné tréninky a soutěže oddílů. Ke vstupu do areálů obdrží každý člen TJ elektronický čip.

 

Vzhledem k tomu, že areál Na Sádkách nebude přístupný veřejnosti (bude sloužit pouze pro sportovní vyžití členů TJ), ale zároveň Vám, rodičům, chceme umožnit jeho využití, nabízíme možnost stát se členem „Všesportovního oddílu TJ“. Pak po uhrazení členského příspěvku a poplatku za registraci budete moci areál spolu se svými dětmi využívat.

 

K vyhotovení čipu a registraci bude nutné doložit fotografii v elektronické podobě, adresu, rodné číslo a datum narození. Fotografii máte možnost nechat vyhotovit ve firmě NTS se sídlem v OC Maxim za dohodnutý poplatek Kč 20,--.

 

Pokud se rozhodnete tuto možnost využít, prosím o dodání potřebných podkladů do 30.4.2015.

S případnými dotazy se obracejte na trenéry případně přímo na mě.

 

Děkuji

S pozdravem

 

                                                                                    F ü g n e r    Marek

                                                                                    předseda VV

                                                                                    TJ Fezko Strakonice

 

 Sponzoři