2. kolo I.ligy mužů01.12.2013

2. kolo I.ligy mužů

Muži Fezka Strakonice o tomto víkendu sehráli utkání 2. kola 1. ligy se Slávií Hradec Králové.

Stejně jako v prvním dvojzápase nové sezóny i Slávia Hradec Králové po lepším  umístění v českém poháru přijeli k „Otavě“ s nadějemi na dobrý výsledek.

Již v prvním zápase se však ukázalo, že domácí Fezko vrací ke svému hernímu systému. Sice je ještě v trestu z loňského finále Libor Hyšpler, ale nastoupili již uzdravení hráči a na výkonu družstva to bylo hned znát. Již po dvou čtvrtinách byl zápas rozhodnut a do vody se dostali všichni hráči ze zápisu utkání.

Druhý zápas byl ještě vydařenější, takže v druhé polovině dostali příležitost i dorostenci, kteří dopoledne sehráli utkání mladšího dorostu v Praze a v brance nastoupil i druhý brankář – Jaroslav Tůma.  Nakonec

Zápasy sledovalo okolo 50 spokojených diváků.

1. liga mužů – Strakonice 16. listopadu 2013

Fezko Strakonice              –  Slávia Hradec Králové            16  : 10   (5 : 1; 4 : 1; 4 : 4; 3 : 4)

Střelci branek :       6 – Fügner Marek

4 – Volák Jiří