1.kolo poháru starších žáků06.11.2012

1.kolo poháru starších žáků

V sobotu 3.11. se uskutečnilo v Plzni 1.kolo Poháru ČSVP starších  žáků. Turnaje se zúčastnily týmy KVS Plzeň /nováček soutěže/, SK Děčín, TJ Tábor a FEZKO Strakonice A. Ve skupině má FEZKO Strakonice ještě jedno zastoupení, tým Béčka, ale to v tomto kole stálo. Důvodem  je rozdílný počet týmů ve skupinách.  Ve druhé skupině totiž hrají pouze čtyři družstva, a to SLAVIA  Praha, STEPP Praha, SLAVIA Hradec Králové, Kometa Brno. Všechny týmy v obou skupinách musí mít v základní části odehráno stejný počet utkání. V nadstavbové části budou ze skupin postupovat vždy první dva týmy do skupiny finálové od 1. až 4.místo, ostatní týmy budou hrát ve skupině o 5. až 9. v ČR.

Strakonické Ačko vstoupilo do soutěže velmi dobře. V Plzni  vyhrálo s přehledem dva zápasy, s Plzní a s Táborem. S Děčínem se bojovalo o každý gól, ale nakonec naši chlapci a děvčata vybojovali vítězství. Na turnaj byli nominováni tito hráči: brankáři-Tvrzník Jan, Reiser Michal, útočníci - Míka Vojta, Kačírek Jan, Fügnerová Rozálie, Harajda Šimon, Pikolon Patrik, obránci- Chládková Linda , Chládková Denisa ,  Kuřáková Růžena, Šimková Kateřina.

Výsledky:

KVS PLZEŇ – FEZKO STRAKONICE A        1:18

Góly: Pikolon Patrik 4, Harajda Šimon, Fügnerová Rozálie, Chládková Denisa 3, Kuřáková Růžena 2, Král Jakub, Míka Vojta, Kačírek Jan 1.

FEZKO STRAKONICE A – SK DĚČÍN           9:5

Góly: Kačírek Jan 4, Fügnerová Rozálie 3, Míka Vojta, Harajda Šimon 1.

FEZKO STRAKONICE A – TJ TÁBOR           16:1

Góly: Kačírek Jan 9, Míka Votja, Harajda Šimon 2, Šimková Kateřina, Fügnerová Rozálie 1.